Patříte k nové generaci marketérů?

Jedinou skutečností, na kterou se dnešní a budoucí marketéři mohou spolehnout, je, že již nemohou pouze být marketéry. Jste experty v některé oblasti marketingu, jste úzce zaměřeni na direct marketing, reklamu nebo PR? Ještě nedávno to stačilo.

TOP 10 nákupů prostřednictvím mobilních zařízení

Společnosti Jumptap a comScore se na uživatele mobilních zařízení podívaly z pohledu jejich nákupního chování. Přesněji na to, v jaké míře jsou tato zařízení využívána k on-line nákupu.

Bannerová reklama

Nepočítaje samotnou internetovou prezentaci, je reklamní banner patrně nejzjevnější forma reklamy na Internetu. Prostřednictvím reklamních bannerů můžete na tisících internetových serverů více či méně účinně inzerovat. Můžete za to platit a můžete inzerovat i zdarma.

Psaní textů pro web - zadání

Z následujících dokumentů si textař vytvoří základní obrázek o nabízeném produktu.

Logo jako složka jednotného vizuálního stylu

Představte si prezidenta v riflích, košili, bundě, spěchajícího samotného v davu po ulici. Pokud si ho náhodou všimnete, asi budete malou chvíli přemýšlet, jestli je to skutečně on. Bude totiž, tak nějak - stejný jako ostatní. Prezidenta byste ovšem potkali spíše v saku, upraveného a elegantního. Na první pohled byste jej měli rozpoznat!

Přišel jsem, váhal jsem, koupil jsem - psaní pro web

U Benziny jsem si kupoval oblíbenou čokoládu. Ne tu stogramovou za 20,50, ale jen tyčinku za 10 na chuť. Z regálu jsem ji rovnou položil na pult. "Je, Vy máte rád tuhle? Já taky, je fakt dobrá.", usmála se oslnivě prodavačka. "Ale počkejte, máme tu ještě něco." a odběhla ke vzdálenému regálu. "Je větší, zdá se mi ještě lepší, mléčná a taková jemná. Je v hezké krabičce a hodí se i jako dárek.", vrátila se a položila ji přede mne. Pohledem jsem ji porovnal s tou za 20,50, kterou jsem původně nechtěl. "Je teď v akci", dodala a naklonila se blíž. Už jsem na ni měl chuť. Kývl jsem.

© 2011 - 2019 Carl Plus